Поширені питання
Екошкіра - що це ?
Продукція з екошкіри на сьогоднішній день особливо популярна, так як вона не тільки красиво виглядає, але і має значно меншу вартість, ніж натуральний аналог. Сучасна куртка, екошкіра для якої стала основним матеріалом, може відрізнятися неперевершеним дизайном, а також володіти відмінними експлуатаційними якостями.
Що таке екокожа?
Для початку спробуємо розібратися, в чому суть такого матеріалу . Навіть якщо це не натуральний матеріал, не слід його плутати з грубим полівінілхлоридом, відомим також як ПВХ. Справжня екокожа здивує вас своєю особливою близькістю з натуральної шкіри, так як вона володіє рядом переваг:
1) Завдяки мікропор матеріал може «дихати», пропускаючи водяні пари і молекули повітря, але відштовхуючи воду.
2) Підвищена зносостійкість, стійкість до розривів та заломів;
3) Значна морозостійкість;
4) Екокожа відрізняється гіпоалергійністю, так як не викликає парникового ефекту і не має запаху.
Даний продукт чудово імітує натуральну шкіру і не має, при цьому, недоліками, притаманними їй. Екокожа приємна на дотик, відрізняється м'якістю і еластичністю. Вона виготовляється з бавовни, штучних матеріалів на базі целюлози, натуральної шкіри і синтетичних полімерів. Цей матеріал є повністю екологічно чистим.
Дизайнерські моделі з екошкіри
В Європі і Америці вже не перший рік відмовляються від речей з натуральних матеріалів. Європейці кардинально налаштовані проти порушників природи і можуть не пошкодувати вишукану шубку і облити її фарбою.
Перевага віддається якісним замінників шкіри та хутра, тому екокожа особливо затребувана. На сьогоднішній день куртка екошкіра, купити яку можна в будь-якому європейському магазині, втілила найбільш стильні дизайнерські рішення. Виглядати модно в таких виробах простіше простого, а головне не доведеться неабияк витратитися, щоб порадувати себе оригінальною новинкою.
Як вибирати
Якщо вас зацікавила куртка з екошкіри, придбати її можна з урахуванням особливостей, що і при виборі верхнього одягу з натурального матеріалу. Єдиний нюанс - не варто купувати занадто вузьке виріб, з розрахунком, що воно розтягнеться. Екокожа хоч і є еластичною і податливою, але все ж вона добре тримає потрібну форму, тому куртка екокожа жіноча повинна купуватися розмір в розмір.
При выборе верхней одежде обращайте внимание на стилистику своего гардероба. За счет универсальных качеств экокожи, дизайнеры берутся делать из нее самые смелые и неординарные модели, поэтому магазины пестрят разнообразием продукции из данного материала. Для того чтобы не прогадать, отдавайте предпочтение классическому стилю и нейтральной цветовой палитре.
Куртки з екошкіри наш інтернет магазин "PERSPEKTIVE" пропонує в відповідності з останніми тенденціями моди. Тут ви зможете зустріти красиві і елегантні моделі верхнього одягу будь-якої стилістики: романтичні молодіжні моделі, зручні повсякденні куртки, жіночні жакети, а також інші модні і неординарні варіанти.
Як чистити одяг з натуральної шкіри та замші ?
Чистка шкіриНа шкіряному одязі, як і на будь-який, виникають специфічні забруднення і плями. Чистка шкіри і виведення плям вимагають певних навичок і досвіду. Іноді замість маленького, майже непомітного, плямочки, виникає нове, велике. Тому, незважаючи на величезний асортимент засобів по догляду за шкірою, спробуємо застосувати старі, перевірені способи.
• Дощові краплі залишають сліди на ворсистих поверхнях. Тому досить прочесати її щіткою в різні сторони і ворс підніметься.
• Жирное или масляное пятно можно густо засыпать меловым порошком и оставит на сутки. Стряхнуть мел и вычистить вещь щеткой. Иногда жировые пятна исчезают сами, поэтому маленькое пятно можно не «мучить».
• Следы от шариковой ручки устраняются с помощью липкой ленты. Наклеить ее на пятно, прижать поплотней и потянуть. Остатки можно зачистить грубой резинкой или камнем. Дополнительно можно обработать жидкостью для чистки кожи.
• Пятна от фломастера ничем не счищаются. (Проверено на кожаном диване).
• Сильно забруднений одяг зі шкіри та замші краще чистити моїм улюбленим способом – в хімчистці.Як правильно доглядати за одягом з натуральної шкіри та замші , її особливості .
Одним з кращих матеріалів для пошиття верхнього одягу вважається натуральна шкіра . Сучасні технології дозволяють обробляти сировину так , щоб одяг зі шкіри була не тільки якісної, теплою, пружною, екологічно чистою , але і дозволяла майстрам створювати незвичайно красиві вироби . Шкіра різних тварин має різну будову і товщину , свій капілярний малюнок . Залежно від способу вироблення вона набуває глянець або шорсткість , різних колір, структуру і еластичність .
Натуральну шкіру використовують для виготовлення одягу , взуття , шкіргалантереї (рукавички , ремені , сумки, головні убори ) , меблі і т. д.
Будь-яка шкіра і замша вимагають дбайливого поводження та догляду.
Як доглядати за шкірою ?
- Якщо нові речі мають специфічний запах шкіри ( який , власне, і відрізняє натуральні вироби від синтетичних ) можна позбутися за допомогою натуральної меленої кави - посипавши їм виріб , і залишити на деякий час . На жаль, цей спосіб не годиться для виробів світлого кольору .
- Якщо вироби припадають пилом - позбутися від пилу можна легко за допомогою звичайного пилососа . Гладку шкіру можна протерти вологою ганчіркою .
- Для хранения изделий в домашних условиях рекомендуется подбирать плечики по размеру одежды, чтоб плечи не деформировались , и не " прятать" их в полиэтиленовые пакеты , а лучше использовать специальные чехлы для хранения, а если их нет, можно воспользоваться чистой льняной тканью ( например простыней ) , чтобы изделие "дышало". - Не рекомендуется одевать одежду их кожи под проливной дождь , а если это все таки произошло - не сушить феном или на батарее , а дать изделию спокойно просохнуть при комнатной температуре .- Сучасна хімічна промисловість пропонує безліч засобів по догляду за шкірою , можна новий виріб обробити просоченням яка захистить виріб від вологи і бруду , вбереже від плям . Всі засоби по догляду за шкірою потрібно випробувати з виворітного боку , бажано на кишеньці або внутрішньому шві , щоб переконатися , що це засіб не зашкодить Вашому виробу - Щоб не засаливался шкіряний комір - рекомендується надягати шарф або светр з високим горлом .
- Якщо Ваша одяг примялась - допускається щадне прасування - не дуже гарячою праскою , через гладку шовкову тканину .
- Для додання шкірі більш новий і свіжий вигляд - її можна протирати гліцерином, вазеліном або безбарвним кремом .
• Одяг із замші та нубука можна чистити за допомогою звичайної канцелярської гумки - потерти нею залоснившиеся місця .Якщо Ви будете дотримуватися правил догляду за своєю шкіряним одягом - вона буде не тільки довше служити , але і збереже первісний презентабельний вигляд .