


Шуба з норки поперечка стійка колір «соболь»
- Готово до відправки
- Код: 8356
121 999 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Норкова шубка — не просто теплий одяг, а й предмет розкоші та гордості її власниці.Шикарне норкове манто італійської фірми Ego Furs, лімітоване. Норка під собаці, поперечка, застібка — гачки, всередині куліска, на рукавах усередині є затяжки, розмір 36-38, довжина 100 см.
Сорт "скандинавська" нірка, колір під собаці ― найвищого рівня якості. Хутро щільне, густе, блискуче. Хутро дуже красиве, "живе", блискуче, пласти великі, підібрані ідеально. На шубці є аукціонний сертифікат справжності хутра "Copenhagen Fur "
Шубка пошита з шкурок горизонтальної викладки — поперечка . Ця технологія пошиття хутра досить нова , але така шубка має елегантніший вигляд, дуже красивий вигляд і дає виробу ідеально "сидіння" на фігуру.
Комір-стійка, рукав прямий довжина 7/8, або повної довжини залежно від зросту, по низу куліска. Кишені прорізні, застібка декоративна брошка зверху та шубні гачки. На комірі стоїть внутрішня магнітна застібка.
Виріб сучасний, модний. Шубка не об'ємна, дуже зручна носибельна. Модель нова, сучасна, модна.
У комплекті є етикетка та сертифікат.
Дуже добре поєднується з будь-яким одягом. Завдяки зручній довжини можна одягати як із платтям , так і зі штанами, джинсами, добре комплектується зі спортивним стилем.
Розкішний сучасний одяг, який не просто прикрасить власницю, а й вкаже на тонкий художній смак і сучасний стиль власниці. Річ модна та статусна.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 400 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень проводиться всією Україною та за кордоном.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Італія |
| Вид хутра | Норка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Довжина рукава вироба | 42 см |
| Застібка | Гачки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Матеріал підкладки | Шовк |
| Оздоблення та прикраси | Брошка |
| Розташування шкурок | Поперечне |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Фасон шуби | Хутряний кардиган |
| Колір | Коричневий |
| Ширина виробу | 105 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36, 38, |
| Об'єм | , 100, 105 |
- Ціна: 121 999 ₴
- Спосіб упаковки: Спеціальне паковання


