Джинси сірі чоловічі літо L Еvi's 630 Tencel Denim Grafit
- Готово до відправки
- Код: 100206
1 699 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Джинси L evis — це одяг, який став легендою.
L evi's 630 модель "comfort" на блискавці та ґудзику, для тих, хто хоче носити класичні джинси та почуватися комфортно. Levi's 630 саме такі — ці джинси славляться ідеальною обтислою середньою посадкою і прямим силуетом від коліна, наявністю п'яти кишень, заклепки та ґудзик у мідному кольорі з написом логотипу фірми.
630 TMLevi's Tencel Denim Grafit (сірий варений літо) чоловічі.
Тканина літня, найлегша, м'які, 100% cotton Premium, так званий "шовковий" cotton.
Колір: сірий, прані з пемзою й ензимами, штучно витерті , з характерним для Levi's ефектом старіння .
Виробництво: Бельгія.
Модель ідеально підходить для сучасного чоловіка, прихильника класики.
Розмір: 32.
Довжина — 114 см
НО по поясу — 40 см
Крок — 84 см
НОС — 52 см
Посадка спереду — 29 см
Посадка ззаду — 39 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levi's |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Обхват стегон | 104 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Розміри чоловічих джинсів | 32 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип кишень | Накладні |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Сірий |
| Ширина по лінії талії | 80 см |
- Ціна: 1 699 ₴











