



Туніка-футболка Giolla біла в горох жіноча
- Готово до відправки
- Код: 59211
2 299 ₴
1 954,15 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Блуза-туніка жіноча, колекція Luxuri Fashion італійської фірми, відомий виробник якісний, сучасний жіночого одягу.
Тканина виробу натуральний 95% стільник 5% лайкра найвищого рівня якості, колір білий, спереду малюнок. Туніка прикрашена металевою фурнітурою на рукавах. Модель спереду коротша, спинка довша.
Подовжена блуза-туніка без рукавів, з крильцям , без коміра . Силует вільний, по низу виробу.
Дуже гарна, сучасна, розкішна річ, яка стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Ідеально комплектується з джинсами, штанами, лосинами, спідницею.
Гарний рівень виготовлення виробу та ніжна, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини і слугуватиме Вам тривалий час .
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Розміри:M
Для розміру 38: Обсяг грудей 1/2: 84 см Крихітко-5 см
Довжина туніки: 85 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giolli |
| Країна виробник | Італія |
| Обхват грудей | 88 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 100% п/э |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Овальний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 17 см |
| Ширина виробу | 88 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Короткий |
- Ціна: 1 954,15 ₴


