Костюм жіночий літо бежевий діловий ошатний BALIZZA піджак і спідниця міді
- Готово до відправки
- Код: 4203/3003
9 999 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Костюм жіночий діловий , міський преміумрівня, колекція Luxuri Fashion виробництва фабрики Balizza, бренд високої якості, відомий виробник розкішної якісної жіночого одягу.
Костюми — це неповторний стиль, приголомшлива якість і вишуканість виробів. Множество покупець є шанувальниками цього стилю в усьому світі. Упродовж уже тривалого часу жінки вибирають костюми — зручні і сучасні модні одягу.
Тканина виробу — натуральний котон, дорога, сучасна, щільна, костюмна, добре тримає форму.
Піджак приталений, без рукава , забарвлення світле кремове, ошатне, благородне, дуже приталеного силуету. Застібка на золоті акцентні ґудзики.
Дуже гарна, розкішна річ, яка стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
розмір: 38.
Довжина жакет: 56 cм Спідниці: 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balizza |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Жакет |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 97% cotton, 3% elastan |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Аплікація |
| Застібка | Блискавка, Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | спідниця, Піджак |
| Міжнародний розмір | M |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 9 999 ₴










