Штани жіночі чорні із запахом модні сигаретки стрейч класика
- Готово до відправки
- Код: 270210
1 899 ₴
1 519,20 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Штани жіночі з колекції сучасної жіночого одягу.<span style="color:rgba(0, 0, 0, 0.701961);font-size:17px">
Модель для тих, хто хоче носити штани та почуватися комфортно, ці штани відрізняються ідеальною обтислою посадкою і звуженим силуетом молодіжна модель. Штани застібаються збоку на прихованій блискавці.
Тканина тонка, бавовна зі стрейчем , що надає зручності виробу. Тканина тонка , злегка стрейчевий ефект, м'яка, 96% polyester, 4% spandex. Для дівчат, яким потрібні гарні чорні штани. Виріб сучасний впізнаваний.
Виробництво: Туреччина
Модні, красиві сучасні штани, мрія кожної покупниці .
Розміри: S, L/XL
Довжина: 91 см.
Талія: 68 см
Обхват стегон: 90 см
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина крокового шва | 66 см |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 96% polyester, 4% spandex |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон штанів | Завужені |
| Колір | Чорний |
| Ширина по лінії талії | 68 см |
- Ціна: 1 519,20 ₴










