Шорти жіночі чорні класичні молодіжні з поясом модні
- Готово до відправки
- Код: 006295
2 499 ₴
1 249,50 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Шорти жіночі чорні з молодіжної класичної колекції турецької фабрики P&T.
Шорти пошиті з дорогої брючної тканини, з легким глянцем, типу сатин у насиченому чорному кольорі. Модель класична, середньої довжини, по низу відвернуті манжети, косі кишені спереду, накладні ззаду. Кишені оздоблені пістонами мідного кольору. Пояс із петельками. Застібка на блискавку та ґудзик. Шорти укомплектовані широким ременем.
Сучасний молодіжний, модний класичний та діловий одяг. Підходить для кожного дня та для особливого випадку.
Комплектується з будь-яким верхом — майка, блуза, светр.
Красивий, ідеальний одяг для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | P&T |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина шорт від лінії талії | 49 см |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 84 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 48% viscose, 48% polyester, 4% lucra |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 249,50 ₴










