Шорти жіночі чорні з високою посадкою класичні молодіжні модні стильні
- Готово до відправки
- Код: 002066
2 599 ₴
1 299,50 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Шорти жіночі чорні з молодіжної класичної колекції турецької фабрики Patuliza.
Шорти пошиті з дорогої брючної тканини, з легким глянцем, типу сатин у насиченому чорному кольорі. Модель класична, середньої довжини, по низу відвернуті манжети, два косих кишень спереди. Кишені — з лаковими смужками. Застібка на блискавку та ґудзики.
Сучасний молодіжний, модний класичний та діловий одяг. Підходить для кожного дня та для особливого випадку.
Комплектується з будь-яким верхом — майка, блуза, светр.
Красивий, ідеальний одяг для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Розмірний ряд — 36, 42
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | P&T |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина шорт від лінії талії | 49 см |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 48% viscose, 48% polyester, 4% lucra |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 299,50 ₴










