Платье сарафан женское летнее джинсовое голубое миди на бретелях со шнуровкой BLZ
- Готово до відправки
- Код: 5064PL
8 999 ₴
7 199,20 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плаття жіноче сарафан, колекція Gold, фабрика Balizza.
- Виробництво Італія, виріб високої denim якості від відомого виробника ошатної жіночого одягу.
- Пошито з тканини со стрейчевим ефектом дуже красива та якісна.
- Украшено красивою аплікацією з мережива знизу виробу, розшите камінням Swarovski, спереду стягувальний корсет, є оздоблення з натуральної шкіри, що робить плаття сарафан надзвичайно яскравим і жіночним. Крій _ по фігурі. Застібка на блискавці сзади.
- Розмір: 38, 40
- Довжина: 106 см.
- ОГ: 84 см.
- ОС: 84 см
- ОТ: 72 см
- Склад: 40% rayon, 32% cotton,25% poliester, 3 % spandeks
Дуже розкішне, шикарне плаття sleep dress — мрія кожної дівчини!
Надсилання товару відбувається по всій Україні службою доставляння Нова Пошта, Justin, Укр поштою
Оплата на карту "Приват Банк" або під час отримання. Накладним платежом відправляємо за передоплатою 150 грн.
Якість матеріалу та швів на європейському рівні!
Обмін/поворот упродовж 14 календарних днів.
Чому нам довіряють? 98% позитивних відгуків, пройшли сертифікацію на Prom.ua — перевірений і надійний продавець.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Balizza |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 84 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват грудей | 84 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Корсетний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 40% rayon, 32% cotton,25% poliester, 3 % spandeks |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Мережива, Бісер, Паєтки, Аплікація |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Так |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 199,20 ₴











