Штани жіночі літні льон коралові на зав'язці сигаретки завужені дудочки
- Готово до відправки
- Код: 81335
1 799 ₴
899,50 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Жіночі лляні літні штани з колекції сучасної жіночого одягу.
Якісні, сучасні вироби для тих, хто хоче мати модний вигляд. Одяг фірми відповідає всім нормам і вимогам світового рівня одягу з використанням якісних тканин, нових технологій комп'ютерного крою та пошиття.
Модель для тих, хто хоче носити штани та почуватися комфортно, ці штани відрізняються ідеальною високою, що облягає посадкою і звуженим силуетом стильна молодіжна модель. Штани без застібки, на поясі пришита гумка.
Тканина тонка, лляна, комфортна, що надає зручності виробу. Состав 52 % linen, 48 % rayon. Для дівчат, яким потрібні гарні кольорові штани. Виріб сучасний впізнаваний.
Колір: кораловий
Виробництво: Південна Корея
Модель модна, ідеально підходить для сучасної активної дівчини .
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять ці штани улюбленим одягом для кожної і слугуватимуть Вам тривалий час .
Для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Модні, красиві сучасні штани, мрія кожної покупниці .
Розміри: 48р
Довжина: 90 см.
ОТ: 84 см
ОС: 102 см
Шаг: 68 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина крокового шва | 68 см |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Посадка | Завищена талія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 52 % linen, 48 % rayon. |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Льон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон штанів | Штани із завищеною талією |
| Ширина по лінії талії | 84 см |
- Ціна: 899,50 ₴







