



Блуза туніка шовк жіноча ошатна кольорова двойка зі шкіряними манжетами
- Готово до відправки
- Код: 90003
3 999 ₴
3 599,10 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча ошатна блуза туніка, преміумрівня, колекція Luxuri Fashion.
Модель блузки дуже жіночна з довгим рукавом зі шкіряним манжетом , натуральний шовк. Блуза комплектується з білою майкою.
Ідеально комплектується з джинсами, штанами, спідницею.
Дуже гарна, розкішна річ, яка стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, а також гарний показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини , і слугуватиме Вам довгі роки.
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Розмір: XL
Склад: 100% шовк
Обхват грудей: 100 см
Обхват талії: 96 см
Довжина виробу: 70 см
Довжина рукава: 62 см
Плече: 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид виробу | Туніка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Всесезонний |
| Силует | Прямий |
| Склад | Шелк 100% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Шовк |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина виробу | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599,10 ₴


