Костюм жіночий брючний літній стильний модний яскравий брючний
- Готово до відправки
- Код: 411
6 699 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний молодіжний костюм. Склад 55% — котон, 45% — поліестер.
Біла футболка пряма з розкішним ажурним низом і гарним мереживом на рукавах. Декорована спереду та ззаду яскравим орнаментом. Перед розшитим камінням і стразами. Штани "сигаретки" завужені донизу чорного кольору також декоровані спереду та ззаду яскравим орнаментом. Застібаються на блискавку та ґудзик. З боків кишені.
Костюм ідеально сидить на фігурі.
Незвичайний розкішний одяг, впізнаваний і неповторний у своєму стилі. Найкращий товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
розмір: М
Футболка:
ОГ — 92 см
Довжина: — 57 см
Рукав реглан -31 см
Штани:
По поясу — 76 см
Стегна 100 см
Довжина — 93 см
Крок — 67 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Верх | Футболка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Довжина рукава вироба | 31 см |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Низ | Штани |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Оздоблення та прикраси | Мережива, Стрази, Принт, Камені Swarovski |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 55 % cotton , 45 % poliester |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Вечірній костюм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴







