Плаття літнє Societa рожеве трикотаж приталене модне яскраве
- Готово до відправки
- Код: 27762PL
6 499 ₴
5 199,20 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сукня сарафан трикотажна от відомого італійського бренда Societa . Трикотаж якості LUX.
Довжина міді, ніжно-рожевого кольору, без рукава. Виріз круглий. Плаття ажурне в'язання. Склад — 65% віскоза, 35% поліамід
Шикарне сучасне модне плаття, підходить як для кожного дня так і для святкового випадку.
Розмір: 44 (М)
ОГ : 88 см ОТ : 70 см ОБ : 96 см Довжина: 105 см
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Societa |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 55% вискоза, 45% полиэстер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199,20 ₴







