Піджак жіночий чорний приталений стрейч рукав 3/4
- Готово до відправки
- Код: 99900
1 999 ₴
1 799,10 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піджак жіночий стрейчевий молодіжний у чорному кольорі з рукавом 3/4.
Піджак жіночий класичний чорний на фігурі легкий стрейч
Сучасна модель приталеного силуету, рукавом 3/4, в насиченому чорному кольорі .
Комір англійський відкладний , застібка на золоті ґудзики .
За бажання, для шанувальників костюмів комплектується зі штанами або спідницею.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень проводиться всією Україною та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина від горловини до низу вироба | 52 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 65% cotton 30% elastan 5%spandex |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Микродайвинг |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон піджаків і жакетів | Однобортний |
| Фасон рукава | Вузький |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип коміра | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799,10 ₴











