Футболка блуза жіноча чорно-біла картата приталена
- Готово до відправки
- Код: 023755
1 899 ₴
1 329,30 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка блуза жіноча, преміумрівня, колекція Luxuri Fashion виробництва фабрики Chloe, бренд високої якості, відомий виробник розкішний жіночого одягу. Колір чорний у білу карту, спереду глибокий виріз декольте. Прикрашена аплікацією і камінням Swarovski, розташованими по краю декольте. З боків чорний шифон, ззаду по спинці котонова основа.
Модель без рукавів, з прикритими плічками, з тонкого гіпюру.
Ідеально комплектується з джинсами або спідницею.
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
В наявності один розмір М
НОГ — 45 см
ПОТ - 38 см
Довжина від плеча — 52 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прилеглий |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Оздоблення та прикраси | Камені Swarovski |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 52 см |
| Ширина виробу | 90 см |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Блузка, Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 / 38 |
| Довжина рукава | Без рукава |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329,30 ₴








