Лонгслів футболка чоловіча з довгим рукавом чорна котон із малюнком спереду молодіжна стильна
- Готово до відправки
- Код: 100216
1 299 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Футболка лонгслів чоловіча чорна з принтом спереду.
Лонгслів чоловічий, футболка з довгим рукавом чорна з малюнком спереду.
Виробництво Італія високої якості від відомого виробника якісного трикотажу. Структура в'язання тонка, гладка, дуже приємна.
Горловина кругла , низ рукава та вироби під гумку. Спереду є яскравий малюнок.
Колір футболки — благородний чорний .
Ідеально комплектується з джинсами або штанами.
Склад: 98% котон і 2% еластан, такий виріб має привабливіший вигляд, гладку блискучу поверхню . Відповідає всім нормам і вимогам світової якості трикотажа.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, гарний показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожного чоловіка, і слугуватиме Вам довгі роки.
Ідеальний і якісний одяг для вимогливих покупців.
Розміри: L, XL
Заміри на розмір L:
Довжина — 65 см
НОГ — 51 см
Плечі — 46 см
Рукав - 62 см
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень проводиться всією Україною та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Модель | Лонгслив |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 102 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Склад | 98% котон і 2% еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Весна, літо, осінь. |
| Сілует | Прямий |
| Розмір | L/XL |
- Ціна: 1 299 ₴







