Кофта жіноча біла на ґудзиках із малюнком і вишивкою
- Готово до відправки
- Код: 14920
2 599 ₴
2 339,10 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Кофточка трикотажна біла жіноча на ґудзиках.
Експортний варіант, виріб є якісною фірмовою моделлю.
Структура в'язання гладка, не об'ємна. Спереду кофточка застібається на ґудзички. Є ніжний малюнок, який розшитий бісером і паєтками.
Рукав довгий, по низу кофти та рукави в'язана гумочка .
Колір: білий, малюнок ніжний рожевий, розшитий бісером.
Ідеально комплектується з класичним костюмом , можна носити самостійно зі спідницею, джинсами або штанами.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд не тільки зігріють, а зроблять його улюбленим одягом для кожної жінки і слугуватиме Вам тривалий час.
Для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси, ідеальне фабричне виконання.
Необхідна всесезонна деталь гардероба для будь-якої леді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Кофта |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Обхват грудей | 92 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 20% cashemere , 20% wool, 60% silk. |
| Стан | Новий |
| Стиль | Міський |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Вузький |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вільний | 36-38 рр |
- Ціна: 2 339,10 ₴









