Куртка ветровка бомбер женская голубая короткая молодежная на молнии
- Готово до відправки
- Код: 100031
1 699 ₴
1 529,10 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Куртка вітровка блакитна жіноча молодіжна.
Вітровка бомбер блакитна жіноча коротка.
Виріб високої якості від відомого виробника модного жіночого одягу. Відповідає всім нормам і вимогам кращого світового рівня одягу з використанням нових технологій комп'ютерного крою та пошиття, дорогої якісної фурнітури.
Фабричне виготовлення гарантує бездоганну якість і відповідність сучасним модним тенденціям. Курточка дуже гарна, сучасна. Тканина — плащівка, гарна якість для носіння для кожного дня, що робить виріб дуже сучасним.
Пошита куртка з плащової тканини з брудом і водонепроникним покриттям, тонке наповнення, з підкладкою, виріб для весни/літа/осін.
Курточка бомбер прямого силуету, у красивому блакитному кольорі, застібка на блискавку, рукав довгий зі шкіряним оздобленням. На талії з поясом .
Довжина виробу є оптимальною сучасною молодіжною моделлю, яка добре комплектується зі штанами або спідницею.
Ця модель підходить як для наймолодшої дівчини, так і жінці старшого віку. Шикарна сучасна легка верхня одяг.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять її улюбленим одягом для кожної жінки, і слугуватиме Вам тривалий час .
Одяг для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perzoni |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Блакитний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 96 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
- Ціна: 1 529,10 ₴










