Майка топ корсет женская шелк цветная на бретелях шикарная
- Готово до відправки
- Код: 100042
7 999 ₴
4 959,38 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Майка топ жіноча шовкова з мереживом, аплікацією, стразами.
Блуза топ майка корсет жіночий шовк мереживо стрази Balizza.
Майка корсет топ жіноча, колекція для розкішних жінок, сучасний молодіжний напрям .
Колір виробу чорний і кольоровий шовк зі звірним принтом, модель жіночна і гламурна.
Модель на бретельках, виготовлена із шовкової атласної тканини з малюнком. Модель еластична, завдяки вставкам із сітки з боків, й ідеально сідає на фігуру.
Виробництво Італія .
Дуже красивий, відкритий ошатний літній одяг, який стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини і слугуватиме Вам тривалий час.
На спинці на блискавці.
Топ можна носити самостійно або в піджак.
Дуже модна одяг для справжніх поціновувачів якості та краси.
До топа є комплектний костюм спідниця та піджак. Можна носити костюмом або самостійно.
Розмір: 36,
рр 36 : ОГ - 88 ДВ — 55 см ОТ — 68 см
рр 36 : ОГ - 88 ДВ — 55 см ОТ — 68 см
Код: 1157
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень проводиться всією Україною та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balizza |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Топ |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Бісер |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Приталений |
| Склад | 94% п/е, 6% еластан |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Шовк |
| Візерунки і принти | Зебровий принт |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 959,38 ₴











