Туніка жіноча блуза літо легке кремове хомут короткий рукав люкс Balizza
- Готово до відправки
- Код: 100054
3 999 ₴
3 599,10 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блуза туніка жіноча вільна світла короткий рукав баліза.
Туніка-кофточка жіноча ошатна ніжна тонка короткий рукав балісза.
Кофточка ошатна жіноча, преміумрівня, колекція фабрики Balizza, бренд якості люкс, відомий виробник розкішний, модний, якісний жіночого одягу.
Кофточка туніка, жіночий легкий ошатний, вільний, комфортний, самостійний одяг .Забарвлення — однотонна ніжна кремова.
Модель жіноча ошатна блуза з коротким рукавом, гарно драпірується на грудях. Тканина шовкова, блуза на плечах усипана дрібними золотими стразиками монеточками Swarovski.
Ідеально комплектується з джинсами, штанами, спідницею, костюмом. Внизу виробу, приблизно см 15 до низу пришитий поясок, який прибирає виріб і дає можливість "посадити" його в потрібному місці.
Дуже гарна, розкішна річ, яка стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та ніжна, приємна текстура, а також гарний показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної жінки, і слугуватиме Вам тривалий час.
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Розмір: 40 (відповідає M/L/XL )
Код: 1350
ОГ 1/2 51 см, ОБ 1/2 51 см ; ДВ 69 см, Низький/2: 38 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balizza |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Туніка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 43 см |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Оздоблення та прикраси | Камені Swarovski |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Силует | Прямий |
| Склад | 97% poliester, 3% elastan . |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Комір-хомут |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Колір | Кремовий |
| Ширина виробу | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599,10 ₴







