


Туніка жіноча бавовна з мереживом біла літня
- Готово до відправки
- Код: 100097
999 ₴
899,10 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туніка жіноча бавовняна легка , колекція преміумрівня, категорія Luxury Fashion, сучасний молодіжний напрям . Бренд високої якості від відомого виробника модного жіночого одягу.
Колір виробу білий класичний , однотонний . Туніка прикрашена в'язаним натуральним мереживом, що додає жіночності і гламур.
Модель виконана з натуральної бавовни , з рукавом ліхтарик .
Виріб відповідає всім нормам і вимогам кращого світового рівня одягу з використанням нових технологій комп'ютерного крою, пошиття.
Стильна молодіжна модель, мрія будь-якої дівчини.
Стильна молодіжна модель, мрія будь-якої дівчини.
Комплектується з джинсами або спідницею.
Дуже красивий модний одяг, який стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, а також гарний показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини і слугуватиме Вам тривалий час .
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Розмір: 6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид виробу | Туніка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Розширений |
| Склад | Шовк 100% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Ліхтарик |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 42 см |
| Довжина рукава | Короткий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,10 ₴


