Футболка жіноча біла кольорова ошатна перфорація спина
- Готово до відправки
- Код: 100107
2 499 ₴
1 999,20 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча від відомого виробника розкішного жіночого одягу Just C. Виріб високої якості категорії Luxuri Fashion.
Колір виробу білий з малюнком. Малюнок додає жіночності та гламуру. На спинці перфорація, прикрашена камінням swarovskogo.
Модель із коротким рукавом, виготовлена із шовковистої трикотажної тканини, без коміра. Виріз — мис із заходом.
Виробництво Італія
Дуже красивий, літній модний одяг, який стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини та слугуватиме Вам тривалий час.
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Оздоблення та прикраси | Камені Swarovski, Лазерна обробка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Прилеглий |
| Склад | Cotton 100% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Ліхтарик |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 92 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999,20 ₴











