Піджак жакет болеро жіночий укорочений оксамитовий чорний ошатний з трояндою
- Готово до відправки
- Код: 100125
3 999 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піджак жіночий оксамитовий чорний укорочений.
Виріб ошатний, прикрашений шовковими вставками та трояндочкою.
Болеро чорне коротке оксамитове
Оксамит чорний насичений, шовковий, дуже красивий і багатий.
Виріб укорочений, лацкани заокруглені, рукави укорочені 7/8, застібка на кнопку.
Із шовку зроблені відкладний подвійний комір, манжети та кишені.
Дуже розкішний одяг, статусний. Незамінний для ошатного образу, для відкритого плаття.
Код: 759
Розмір: 38: 40.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Короткий піджак |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Велюр |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | шелк 100% |
| Стиль | Романтичний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Матеріал підкладки | Шовк |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Оздоблення та прикраси | Квіти з тканини |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 45 см |
| Ширина виробу | 96 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴









