



Джинси чоловічі класичні темно-сині з потертостями L evi' s 630 Sintra Blu Bleck розмір 30/34
- Готово до відправки
- Код: 100136
2 999 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Джинси L evi s — це одяг, який став легендою.
Джинси чоловічі темно-сині L evi' s 630 класика.
L evi 's 630 модель на блискавці та ґудзику, для тих, хто хоче носити класичні джинси та почуватися комфортно. Levi's 630 саме такі — ці джинси славляться ідеальною обтислою високою зручною посадкою і прямим силуетом від коліна, наявністю п'яти кишень, заклепки та ґудзик у мідному кольорі з написом логотипу фирмы.
Тканина щільна, м'яка, 100% cotton Premium.
Джинси L evi' s 630 чоловічі котон темно-сині.
Колір: темно-сині, прані з пемзою й ензимами, штучно витерті , з характерним для L evi 's ефектом старіння .
Виробництво: Бельгія.
Модель ідеально підходить для сучасного чоловіка, прихильника класики.
В наявності 30 і 31 розміри:
Заміри для 30 розміру:
Довжина — 112 см
Крок — 84 см
Обхват в поясі — 76 см
НОС — 49 см
Посадка спереду — 27 см
Посадка ззаду — 36 см
Ширина штанини знизу — 22 см
Заміри для 31 р-ра:
Довжина — 112 см
Крок — 84 см
Обхват в поясі — 76 см
НОС — 51 см
Посадка спереду — 29 см
Посадка ззаду — 37 см
Ширина штанини знизу — 22 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levi's |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Розміри чоловічих джинсів | 31 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип кишень | Накладні |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Синій |
- Ціна: 2 999 ₴


