Блуза женская синяя кружевная нарядная c коротким рукавом
- Готово до відправки
- Код: 100152
4 534 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
_ID=6598719663" style="width:640px;height:853px">
Кофточка ошатна жіноча ажурна синя
Одяг преміумрівня бренд високої якості, відомий виробник дорогого модного жіночого одягу .
Кофточка жіноча синя мереживна ошатна.
Колір темно- синій є чохол зі світлого бежевого шовку на тонких бретельках.
Модель із коротким рукавом з красивої прозорий мереживний тканинний, без коміра . Горловина та низ рукава з трикотажною гумкою.
Блузку можна носити як самостійний одяг, так і в піджак.
Ідеально комплектується з джинсами, штанами або спідницею.
Виробництво Італія.
Дуже гарна, розкішна річ, яка стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини , і слугуватиме Вам довгі роки.
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Роблячи замовлення, уточнюйте будь-який розмір за наявністю
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бразилія |
| Вид виробу | Блузка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 29 см |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Оздоблення та прикраси | Ажурна в'язка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Всесезонний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 83% Viskose, 17% polyester |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Ажур |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Колір | Синій |
| Ширина виробу | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 534 ₴









