Куртка чоловіча джинсова темно-синя на блискавці, піджак джинсовий синій Lexus Blu Bleck
- Готово до відправки
- Код: 100155
2 999 ₴
2 399,20 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка піджак джинсова на блискавці подовжена темно-синя
Піджак куртка джинсовий довгий на блискавці синій.
Виробництво фабрики Lexus, якісний турецький бренд джинсового одягу
Тканина стрейчевий котон преміум.
Розмір: S
Довжина: 75 см
ОГ: 112 см
Плече: 15,5 см
Рукав: 63 см
Код товару: 979
Деталі. Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lexus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Тип коміра | Відкладний |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Синій |
| Стиль | Casual |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Накладні |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Довжина виробу по спинці | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 61 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399,20 ₴








