Плаття жіноче літнє S&D ошатне шовкове зі шлейфом вечірнє яскраве модне стильне
- Готово до відправки
- Код: 8903PL
8 999 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Плаття довге, ошатне чорного кольору ошатна колекція
Виробництво Франція , изделие високої якості від відомого виробника ошатної жіночого одягу . Відповідає всім нормам і вимогам кращого світового рівня одягу з використанням нових технологій комп'ютерного крою, пошиття та дорогої фурнітури.
Плаття шовкове натуральне і прозорі смужки на тканині без рукава, на тонких бретелях, спідниця зі шлейфом . На платті вишивка ручної роботи бісером надає всьому платтю дуже ніжний і жіночний стиль. Застібка на блискавку збоку. Плаття пошите з дуже гарної, якісної тканини чорного кольору з малюнками в насиченому яскраво-червоному кольорі, шовк гладкий, глянсовий.
Дуже складна красива модель, , яку хочеться розглядати. Кріплене по косій, що забезпечує ідеальну посадку на фігурі.
Плаття з'єднуються в собі ошатний сучасний і розкішний жіночний стиль .
Плаття яскраве, стильне, дуже жіночне. Можна одягати для урочистого випадку, свята для модної дівчини , стильна молодіжна модель, або гарний дорогий літній вечірній сарафан.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної покупниці , і слугуватиме Вам тривалий час .
Для найвимогливіших покупців і поціновувачів якості.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | S&D |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Шовк |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | Шовк 100% |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Бісер |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Шлейф | Так |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36, 38, 40 . |
- Ціна: 8 999 ₴









