Куртка піджак жіноча з екошкіри чорна перфорована на блискавці
- Готово до відправки
- Код: 100170
2 799 ₴
1 679,40 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Куртка вітровка з екошкіри жіноча чорна на блискавці.
Жіноча легка молодіжна куртка чорна на блискавці
Куртка з екошкіри — обов'язковий елемент гардероба цього сезону.
Куртка жіноча подовжена чорна . Фабричне виготовлення гарантує бездоганну якість і відповідність сучасним модним тенденціям. Курточка дуже гарна, ніжна. Поверхня перфорована, що робить виріб дуже сучасним та стильним. Комір-стійка, а укорочений рукав надає витонченого класичного вигляду. Куртка застібається на блискавку, дві прорізні кишені, талія підкреслюється поясом.
Довжина виробу є оптимальною сучасною моделлю, яка добре комплектується зі штанами або спідницею.
Ця модель підходить як для наймолодшої дівчини, так і жінці старше.Шикарна сучасна демісезонна одяг. Виробник — фабричний Китай.
Розмір: M, L, XL, XXL
Розміри: М -- ДІ-65 см ОГ-100, ОТ — 94, ОС — 104, ДР — 45 см
L-- ДВ-66 см ОГ-102, ОТ — 98, ОС — 108, ДР — 46 см
ХL — ДВ — 67 см ОГ-106, ОТ-102, ОС-112, ДР-47 см
2XL-ДИ-68 см ОГ-108, ОТ — 106, ОС — 116, ДР — 48 см
Внимание! Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій
Украине и за рубеж.
Під час замовлення уточнюйте наявність розміру.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Куртка-блузон |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% Polyester |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | На блискавці |
- Ціна: 1 679,40 ₴











