Дублянка натуральна Adamo зі шкіри кенгуру жіночий коричневий кристал
- Готово до відправки
- Код: 100203
39 999 ₴
27 999,30 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Дублянка жіноча натуральна ексклюзивна коричнева
Жіноча дублянка натуральна довга виробництво фабрики ADAMO
Дублянка френч жіноча натуральна брендова.
Чудовий фабричний одяг в ідеальному виготовленні. Комп'ютерна викрійка дасть моделі бездоганно підкреслити всі особливості фігури, а ідеальне пошиття вкаже на високий художній смак власниці. Модель стилю "Urban Women"
Цей виріб підійде будь-якій покупниці — від наймолодшої дівчини до жінки старшого віку та впишеться в широкий діапазон образів. Модна модель добре поєднується з різним взуттям, а завдяки приталеному силуету матиме стильний вигляд з класичною діловою спідницею та взуттям на високих підборах.
Виріб виготовлений із натурального ексклюзивного, дубленого меха кенгуру, найвищого рівня якості, з лицьового боку вода та брудо стійке покриття kristall, у модному гарному коричневому кольорі BROWN. Усередині дублячки хутро кенгуру дуже ніжне, красиве, оксамитове. Ця модель підійде власниці будь-якого зросту, внизу рукава утворюється хутряний манжет . На рукавах на манжеті прикраса у вигляді шпильки-пірсинга.
Чудовий вибір для сучасної леді, модний стильний одяг, який надзвичайно прикрашає господиню.
Легка зручна річ стане улюбленою прикрасою Вашого зимового гардероба.
Дублянка жіноча довга, 115 cм. Застібка ґудзики . Оздоблення хутром виробу .
Дублянка приваблює своїм стриманим благородством і функціональністю. Стильна та елегантна чудово тримають тепло та чудово зігрівають у морози.
Виробництво Італія.
Мех - кожа кенгуру .

Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 500 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamo |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Фасон дублянки | Пальто |
| Колір | Коричневий |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Розташування шкурок | Поздовжнє |
| Тип коміра | Відкладний |
| Сезон | Зима |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 115 см |
| Ширина виробу | 96 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Довжина виробу | 115 см |
| Особливості | На ґудзиках |
- Ціна: 27 999,30 ₴
- Спосіб упаковки: Чохол целофановий, пакет пакувальний, коробка, скотч.











