Шкіряна натуральна жіноча куртка коротка чорна лакова зі знімним коміром із хутра норки
- Готово до відправки
- Код: 100209
14 999 ₴
11 999,20 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Куртка бомбер жіноча шкіряна коротка чорна лак на блискавці з коміром-стійкою
Яскрава чорна жіноча шкіряна куртка бомбер коротка
Тепла пора року дає змогу дівчатам відкритися, скинувши важкий зимовий одяг. Настав час оновити свій гардероб і купити шкіряну куртку.
Щоб зрозуміти, що до чого, треба розібратися в основних напрямах стилю і вибрати саме той варіант одягу, який найзвучить вашому внутрішньому стану.
Куртка зі шкіри ягняти до року життя, найвищого рівня якості, надзвичайно гарна стильна молодіжна модель. Коротка, з пряжкою на поясі, сучасна фурнітура. Маленький комір-стійка прикрашений знімним хутром із натуральної норки. Рукави з манжетом, який можна повернути.
Застібка на блискавку. Пояс корсажний шкіряний. Куртка брендова від італійського виробника.
Купивши цю жіночу шкіряну куртку, Ви отримаєте не тільки ідеальну якість, а й гарну стильну річ незвичайної краси, у який Ви відчуєте себе по-справжньому розкішною, модною й ошатною !!
Колір чорний.
Виробництво Італія.
Розміри: 48 маломірний.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 300 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень проводиться всією Україною та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид шкіри | Шевро |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Шовк |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Хутро, Пояс |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 90 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | На блискавці |
| Вид хутра | Норка |
| Колір хутра | Черный |
- Ціна: 11 999,20 ₴








