Куртка бомбер кожаная натуральная женская короткая красная рукав 3/4
- Готово до відправки
- Код: 08977
15 879 ₴
12 703,20 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Курточка бомбер жіноча з натуральної шкіри червона укорочена,
Бомбер піджак жіночий шкіряний червоний короткий.
Модель укорочена, комір-стійка, застібка блискавка, 3/4 рукав.
У наявності 2 кольори — червоний і фіолетовий.
Корал розмір 44, фіолетовий — 38,42.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень проводиться всією Україною та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evona |
| Країна виробник | Франція |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Вид куртки | Коротка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 51 см |
| Довжина рукава вироба | 42 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Шовк |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 48 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | шкіра натуральна 100% |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Колір | Червоний |
| Ширина виробу | 104 см |
| Тип тканини | Шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 703,20 ₴









