Свитер туника удлиненный женский модный желтый меланжевый теплый шерстяной
- Готово до відправки
- Код: 007800
3 899 ₴
3 119,20 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свитер туника женская теплая модная меланжевая горчица..
Модная модель брендовая, красивая, теплая зимняя одежда.
Вязка объемная "косы" , меланжевая.
Спереди рисунок фирменный - морда тигра.
Ворот круглый , рукав длинный.
Туника крупной вязки меланжевая молодежная зимняя теплая.
В наличии один размер М
ПОГ - 45 см
Длина по спинке - 75 см
Плечи - 38 см
Рукав - 58 см
Состав : 70% шерсть, 30% коттон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид виробу | Светр |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват грудей | 90 см |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Зима |
| Склад | 70% шерсть, 30% коттон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип коміра | Без коміра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 119,20 ₴







