



Футболка жіноча чорна з тигром приталена на фігурі Societa
- Готово до відправки
- Код: 50021
2 854 ₴
2 568,60 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча Societa, преміум рівня, колекція Luxuri Fashion, виробництва Італія, бренд високої якості від відомого виробника модного жіночого одягу.
Забарвлення чорне, однотонне з малюнком аплікацією морду тигра спереду на грудях із вишивкою паєтками та бисером.
Тканина тонка трикотажна полірована бавовна, кругла виріз.
Ідеально комплектується з джинсами, штанами, спідницею.
Дуже гарна, розкішна річ, яка стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, а також гарний показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини та слугуватиме Вам тривалий час.
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
У наявності два розміри: 40, 42 (відповідає S, M)
НОГ — 38 см
НОГ — 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Societa |
| Країна виробник | Італія |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 46 см |
| Довжина рукава вироба | 13 см |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват грудей | 76 см |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Вишивка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Розмір принта | А4 |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Силует | Прилеглий |
| Склад | 96% полиамид 4% эластан |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Чорний |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Сілует | Прилеглий |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 568,60 ₴


