Костюм жіночий спортивний сучасний міський трикотажний бордо теплий
- Готово до відправки
- Код: 777-3
2 599 ₴
2 079,20 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм спортивний трикотажний жіночий , преміумрівня, колекція Luxuri Fashion виробництва фабрики, бренд високої якості, відомий виробник розкішний жіночого одягу.
Забарвлення однотонне бордове , модель демократична, спортивна .
Модель верху з довгим рукавом і коміром-стійкою. На рукавах манжети. Штани в обтяжку , злегка завужені, зверху на зав'язці, спереду дві кишені та ззаду одна накладна кишенька.
Ідеально комплектується з футболками, майками, жилетами тощо.
Сучасний, модний, молодіжний одяг. Дуже гарна, розкішна річ, яка стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, а також гарний показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини , і слугуватиме Вам довгі роки.
Якісний товар для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Светр |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Колір | Бордовий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | В'язання |
| Склад | Cotton 100% |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка, Воротник гольф |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штаны, кофта |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання обсягу | Талія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 079,20 ₴







