Сумка жіноча чорна класична шкіряна
- Готово до відправки
- Код: M-3
1 799 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумочка жіноча чорна
Виготовлена з екошкіри у класичному чорному кольорі з гарною золотою фурнітурою.
Ручки дві . Спереду на сумочці золотистий брелок із логотипом бренда . Усередині три відділення, середнє на блискавці. Закривається на ремінець із кнопкою.
Розмір: висота 23 см.
ширина 30 см.
глибина 11 см.
Ручки 39 см
Дуже модний, красивий, сучасний аксесуар.
Унікальний дизайн у дусі сумочок бренда , які прагнуть до досконалості, сучасності, унікальності. вона досить яскрава. Форма злегка закруглена.
Дуже гарна сумочка, ошатно-робова, для кожного дня та для свята.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 390 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сучасна міська |
| Оздоблення та прикраси | Золота фурнітура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴







