Куртка жіноча косуха з екошкіри чорна коротка з блискавкою БАТАЛ
- Готово до відправки
- Код: 2445
2 799 ₴
1 819,35 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Куртка косуха з екошкіри жіноча чорна коротка на блискавці.
Жіноча молодіжна куртка косуха коротка чорна на блискавці
Куртка з екошкіри — обов'язковий елемент гардероба цього сезону.
Куртка жіноча косуха чорна . Фабричне виготовлення гарантує бездоганну якість і відповідність сучасним модним тенденціям. Курточка дуже гарна, ніжна. Поверхня гладка, ідеально імітує шкіру , що робить виріб дуже сучасним та стильним. Модель косуха
з фурнітурою під золото , рукав повної довжини . Куртка застібається на блискавку сучасний спортивний модель . Оздоблення — кнопки, блискавки.
Довжина виробу є оптимальною сучасною моделлю, яка добре підкреслює фігуру та комплектується зі штанами або спідницею.
Ця модель підходить як для наймолодшої дівчини, так і жінці старше. Шикарна сучасна зручна, демісезонна одяг .
Розміри: L-- ДВ-52 см ОГ-92, ОТ — 88, ОС-, ДР-58 см
ХL — ДВ-54 см ОГ- 98, ОТ — 92, ОС —, ДР — 58 см
2XL-ДИ-54 см ОГ-104, ОТ — 96, ОС —, ДР-59 см
3XL --ДИ-54 см ОГ-108, ОТ — 100, ОС —, ДР — 59 см
4ХL --ДИ-55 см ОГ-114, ОТ — 108, ОС —, ДР — 59 см
6XL-- ДИ- 57см ОГ-130, ОТ — 124, ОС —, ДР — 61 см
Під час замовлення уточнюйте наявність розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ciao Lover |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 88 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% Polyester |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 52 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Ширина виробу | 92 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Кнопки |
| Розміри | L, XL,2XL,3XL,4XL,6XL |
- Ціна: 1 819,35 ₴










