Сумка клатч шкіряна жіноча середня сіра
- Готово до відправки
- Код: 9018
1 999 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумочка виготовлена з матеріалу запатентованого фірмою — екошкіра. Колір світло-сіра, нижня частина ребриста, у рубчик .
Можна носити сумочкою з маленькою ручкою або на довгому наплічному ремені — довжина 150 см, що перестібається двома різними варіантами. На сумочці є шкіряний брелок.
Застібка на золотому замку. Кишені — 1 зовнішня кишеня , всередині 2 відділення та 3 кишені — 1 з блискавкою.
Розмір: 25х8х20 см.
Унікальний дизайн бренда , який прагнуть до сучасності, унікальності, йде в ногу со временем .
Гідний іміджевий аксесуар.
Якісний товар для вимогливих покупців, справжніх поціновувачів якості та краси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Світло-сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Канва |
| Тип сумки | Сучасна міська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
- Спосіб упаковки: Тканинний чохол із написом фірми









