

Футболка жіноча біла вільна з малюнком крила та хрест бісером
- Готово до відправки
- Код: 812079
979 ₴
881,10 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча від відомого виробника розкішного жіночого одягу. Виріб високої якості категорії Luxuri Fashion.
Колір виробу білий , спереду з малюнком, який ще розшитий бісером , що додає жіночності і гламур.
Модель із коротким рукавом, виготовлена з найтоншого трикотажу , без коміра. Виріз мисок.
Виробництво Італія .
Дуже гарний, літній модний одяг, який стане справжньою окрасою будь-якого гардероба.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної дівчини і слугуватиме Вам тривалий час .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Обхват грудей | 102 см |
| Оздоблення та прикраси | Бісер, Аплікація, Вишивка |
| Розмір принта | А4 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Силует | Прямий |
| Склад | Cotton 100% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 92 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сілует | Прямий |
| Розмір | 36 , 38 , 40 . |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881,10 ₴


