Шведка теніска сорочка з коротким рукавом чоловіча біла приталена котон 50 і 52
- Готово до відправки
- Код: 3283723
2 179 ₴
1 198,45 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Шведка, сорочка чоловіча Alexandr Mc Queen з коротким рукавом і коміром, виробництво Італія/ Китай високої якості від відомого виробника якісного одягу. Структура тканини тонка, гладка, дуже приємна. Тканина найтонша, не деформується під час будь-якого носіння або прання.Гірловина з відкладним коміром, низ рукава та вироби прямий. Спереду сорочковий вороник, застібка на планці на ґудзики. Виріб молодіжний, комбінований. На спині ремінці — за типом парашута.
Колір білий класичний .
Ідеально комплектується з джинсами або штанами.
Розмір: 50, 52.
Состав : 100% cotton полірований, такий виріб має привабливіший вигляд, гладку блискучу поверхню . Відповідає всім нормам і вимогам світової якості одягу .
Ідеальний і якісний одяг для найвимогливіших покупців.
НОГ — 50 см
Плече — 15 см
Довжина рукава — 21 см
Ширина рукава - 17 см
Довжина виробу -73 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 22 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват шиї | 44 см |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сілует | Прямий |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
- Ціна: 1 198,45 ₴








