Куртка джинсова жіноча темно-синя в золотом накаті Krizia
- Готово до відправки
- Код: 1008
1 680 ₴
924 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Куртка жіноча джинсова, у золотому накаті.
Фабричне виготовлення гарантує бездоганну якість і відповідність сучасним модним тенденціям. Курточка дуже гарна, модна, молодіжна . Гарна якість для носіння для кожного дня, що робить виріб дуже сучасним.
Щільна тканина, міцна, гарна.
Курточка класичного силуету напівприталена, з поясом знизу виробу , застібка на ґудзики болти, рукав довгий із манжетом по низу, що застібається на ґудзик .
Довжина виробу є оптимальною сучасною моделлю, яка добре комплектується зі штанами або спідницею.
Розмір: S
Склад: 100% котон
НОГ — 44 см
Довжина - 52 см
Рукав — 59 см
Плече — 14 см
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krizia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид куртки | Коротка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 52 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 88 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% коттон |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Фасон | Куртка |
| Стиль | Міський |
| Розмір | S |
- Ціна: 924 ₴








