Куртка вітровка жіноча біла коротка молодіжна на блискавці
- Готово до відправки
- Код: 8721
2 299 ₴
2 069,10 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Куртка вітровка біла тонка жіноча молодіжна.
Вітровка бомбер біла коротка жіноча
Виріб високої якості від відомого виробника модного жіночого одягу. Відповідає всім нормам і вимогам кращого світового рівня одягу з використанням нових технологій комп'ютерного крою та пошиття, дорогої якісної фурнітури.
Фабричне виготовлення гарантує бездоганну якість і відповідність сучасним модним тенденціям. Курточка дуже гарна, ніжна. Тканина — плащова, гарна якість для носіння для кожного дня, що робить виріб дуже сучасним.
Тонка плащова тканина з брудом і водонепроникним покриттям, без наповнення, з підкладкою, виріб для весни/літа/осін.
Курточка — плащик прямого силуету, у гарному білосніжному кольорі , застібка на блискавку , рукав довгий з манжетом. Вся вітровка построчена золотою ниткою, фурнітура теж золотиста. На талії з поясом .
Довжина виробу є оптимальною сучасною моделлю, яка добре комплектується зі штанами або спідницею.
Ця модель підходить як для наймолодшої дівчини, так і жінці старше. Шикарна сучасна легка верхня одяг.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної жінки , і слугуватиме Вам тривалий час .
Для найвимогливіших покупців і поціновувачів якості.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Білий |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 96 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
- Ціна: 2 069,10 ₴









