Сумка сумочка клатч жіноча шкіряна чорна через плече
- Готово до відправки
- Код: 171102
1 999 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір чорний з нанесеним сріблястим принтом кроко .Эко кожа. Можна носити з довгою ручкою ланцюжком і наплічному ремені, або скласти її у дві .Фурнітура сріблястого та золотистого кольору. У центрі красива металева емблема — логотип фірми.
Застежка на кнопку, всередині бічна кишеня .
Розмір: 19х17х9 см, ремінь через плече завширшки 3 см, довжина 150 см
Унікальний дизайн бренда , який прагнуть до сучасності, унікальності, йде в ногу со временем .
Якісний товар для справжніх поціновувачів якості та краси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Тип сумки | Сучасна міська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
- Спосіб упаковки: Тканинний чохол із написом фірми









