Куртка шкіряна натуральна жіноча косуха чорна на блискавці стильна молодіжна
- Готово до відправки
- Код: 00077
14 999 ₴
11 999,20 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Тепла пора року дає змогу дівчатам відкритися, скинувши важкий зимовий одяг. Настав час оновити свій гардероб і купити шкіряну куртку.
Шкіряна жіноча натуральна куртка косуха на блискавці чорна з коміром.
Куртка зі шкіри ягняти до року життя, найвищого рівня якості, надзвичайно гарна гладка шкіра в чорному класичному кольорі з легким тисненням .
Курточка молодіжного напряму . Дуже модна, коротка, косуха, що ідеально підкреслює фігуру. Застібка на декоративну блискавку. Верх курточки прикрашений відкладним коміром , а внизу виробу — пояс . Куртка на блискавці — що перетворює виріб на найлегшу весняно-річну версію, яку можна розкрити, або застебнути до верху. На рукавах діючі блискавки.
Колір чорний .
Розміри: 42, 44.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень проводиться всією Україною та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Міжнародний розмір | XS/S |
| Вид куртки | Косуха |
| Тип тканини | Шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шевро |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Шовк |
| Фасон рукава | Вузький |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 49 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Ширина виробу | 88 см |
| Стан | Новий |
| Особливості | На блискавці |
- Ціна: 11 999,20 ₴










