Піджак жіночий короткий рукав чорно-білий атласний великий розмір
- Готово до відправки
- Код: 5982
2 999 ₴
2 699,10 ₴
+380 (68) 550-29-74
- +380 (63) 229-79-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жакет жіночий атласний .
Сучасна укорочена модель у класичному чорно-білому кольорі.
Силует приталений, з коротким вшивним рукавом, відкладним французьким коміром . Виконаний зі щільної атласної тканини з легким стрейчевим ефектом .
За бажання жакет можна укомплектувати штанами або спідницею з цієї колекції.
Виробник: Франція.
Розмір: 44+6
Ширина по грудях розмір 102 см.
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень проводиться всією Україною та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eveline |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Застібка | Гудзики |
| Матеріал підкладки | Шовк |
| Обхват грудей | 102 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон піджаків і жакетів | Піджак з коротким рукавом |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 102 см |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Верх | Піджак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Тип тканини | Креп-сатин |
| Розмір | M/L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699,10 ₴











