Куртка жіноча джинсова темно-синя
- Готово до відправки
- Код: 9383
1 510 ₴
604 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Куртка жіноча джинсова темно-синя коротка .
Фабричне виготовлення гарантує бездоганну якість і відповідність сучасним модним тенденціям. Курточка дуже гарна, модна, молодіжна . Гарна якість для носіння для кожного дня, що робить виріб дуже сучасним.
Щільна тканина — котон premium de lux , міцна, гарна.
Курточка класичного силуету коротка , з поясом по низу виробу , застібка на ґудзики — кнопки на ніжці, рукав довгий із манжетом по низу, що застібається на ґудзик .
Довжина виробу є оптимальною сучасною моделлю, яка добре комплектується зі штанами або спідницею.
Розмір: M
Склад: 100% котон
НОГ — 45 см
Довжина — 50 см
Рукав - 56 см
Плечі — 38 см
Внимание!
Ми працюємо за передоплатою від 200 грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень із Запоріжжя виробляється по всій Україні та за кордон.
Під час замовлення уточнюйте наявність і розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pantamo Jeans |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% коттон |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 56 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасон | Куртка |
| Стиль | Міський |
| Розмір | M |
- Ціна: 604 ₴









