Куртка вітровка плащ жіноча з капюшоном на блискавці молодіжна біла кольорова
- Готово до відправки
- Код: 9815
6 550 ₴
5 895 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Куртка плащик вітровка жіноча молодіжна легка кольорова з капюшоном на блискавці
Жіночий стильний бомбер вітровка на блискавці з капюшоном
Изделие високої якості від відомого виробника модної жіночого одягу . Відповідає всім нормам і вимогам кращого світового рівня одягу з використанням нових технологій комп'ютерного крою, пошиття та дорогої фурнітури.
Фабричне виготовлення гарантує бездоганну якість і відповідність сучасним модним тенденціям. Курточка дуже гарна, ніжна. Тканина — плащівка , гарна якість для носіння для кожного дня, що робить виріб дуже сучасним і стильним.
Щільна тонка тканина з брудоводонепроникним покриттям, без наповнення, виріб для весни/літа/осін.
Курточка — плащик приталеного силуэта , в білому кольорі у кольорах, з капюшоном, застібка на блискавку та пояс , довгий рукав. На талії гарний пояс і куліска.
Довжина виробу є оптимальною сучасною моделлю, яка добре комплектується зі штанами або спідницею.
Ця модель підходить як для наймолодшої дівчини, так і жінці старше. Шикарна сучасна демісезонна одяг.
Стильна молодіжна модель, мрія будь-якої дівчини.
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, з також красивий показний вигляд зроблять його улюбленим одягом для кожної жінки , і слугуватиме Вам тривалий час .
Для найвимогливіших покупців і поціновувачів якості.
Розмір: ML
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Франція |
| Вид куртки | Вітровка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% Polyester |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип тканини | Плащівка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина виробу | 58 см |
- Ціна: 5 895 ₴










