Джинси AMN жіночі блакитні
- Готово до відправки
- Код: 10219
3 599 ₴
1 475,59 ₴
- +380 (63) 229-79-92
Джинси жіночі AMN з колекції бренда 2024 р.
Виріб високої якості від відомого виробника модного одягу. Відповідає всім нормам і вимогам кращого світового рівня одягу з використанням нових технологій комп'ютерного крою та пошиття, дорогої фурнітури.
Модель для тих, хто хоче носити джинси та почуватися комфортно, ці джинси відрізняються ідеальною обтислою середньою посадкою і злегка звуженим силуетом від коліна, наявністю кишень заклепки та ґудзик у кольорі Gold (золотистий) з написом логотипу фірми, стильна молодіжна модель .
Тканина середньої щільності, м'яка, 70% cotton Premium, 30% polypoly.
Колір: світлий блакитний, варений, прані з пемзою й ензимами, красиво трохи штучно витерті. На задній кишені є аплікація — бантик, який дуже прикрашає виріб, робить його сучасним та впізнаваним. Стручки прикрашені стразиками.
Виробництво: Туреччина, італійська модель.
Модель модна, ідеально підходить для сучасної активної дівчини .
Гарний рівень виготовлення виробу та м'яка, приємна текстура, а також красивий показний вигляд зроблять ці джинси улюбленим одягом для кожної особи та слугуватимуть Вам тривалий час .
Для найвимогливіших покупців і справжніх поціновувачів якості та краси.
Модні, красиві сучасні джинси, мрія кожної покупниці .
Розмір: 26, 29 (маломмірять)
| розмір | 26 | 29 |
|---|---|---|
| Об'єм талії | 74 | 78 |
| Об'єм стегон | 86 | 90 |
| Довжина виробу | 105 | 105 |
| Крок | 86 | 86 |
Розмір 26: Пояс 35х2; стегно 41х2; довжина 105 см; глибина 27 см
P.S: ремінь до джинсів пропонується за додаткову ціну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Посадка | Середня посадка |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 26 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 91%cotton, 8% polyester , 1% lukra |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Пояс, Аплікація |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS/S |
- Ціна: 1 475,59 ₴











